EC MALTA DİL OKULU

ECE MALTA DİL OKULU

Ec malta dil okulu 1999 yılından buyana hizmet vermekte olan köklü bir kuruluştur. Malta dil okulları arasında 2012 senesinde en iyi dil okulu seçilmiştir.

Ec malta dil okulu  9001 ISO kalite belgesine sahiptir. 2 adet kurs binası ve geniş yelpazeli yurt binalarına sahiptir kurs binalarında toplamda 62 adet klimalı derslikleri bulunmaktadır.

ec.malta

MALTA DİL OKULU

Ec Malta dil okulu  St.julians turizm bölgesinde yer almakta olup bina içerisinde Fitness salonu , aktivite salonu , kafe bulunmaktadır. Ayrıca dil okulu nun kendisine ait Beach club bulunmaktadır.Tüm yıl boyunca her pazartesi başlayan başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar dil kursu sınıfları mevcuttur.

Ec malta dil okulunda Genel ingilizcenin yanısıra - iş ingilizcesi - ticari ingilizce gibi özel amaçlı gruplarıda bulunmaktadır.

ECE MALTA TİCARİ İNGİLİZCE - İŞ İNGİLİZCESİ KURSLARI

EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi sınıflarında haftada 30 saat yoğunlaştırılmış eğitim görülmektedir . sınıflarda iş konuları ve ticari konular , toplantı konuları , randevu alma ve ticari yazışma konuları detaylı şekilde işlenmektedir.EC Malta İş İngilizcesi Genel İngilizce 20 ders ve İş İngilizcesi 10 ders olarak verilmektedir.

 

 

Ukraynada Eğitim ve Dil Kursları 

Ukrayna eğitim sistemi  eski sovyet eğitim sistemine  dayanmaktadır. Ukrayna üniversitelerinde  ingilizce  hazırlık  eğitimi  almak seçeneği  ekonomiktir. Ukraynada yaşam  ve  Ukraynada üniversite fiyatları   hakkında  bilgi  için   batı akdeniz yurtdışı eğitim  şubelerimizi  ziyaret  edebilir  Rusya ve ukrayna ülkeleri eğitim sistemi konularında uzman danışmanlarımız ile  tanışabilirsiniz . Ukrayna ve Rusyada üniversite eğitimi hakkında detaylı bilgi için www.akdenizegitim.com websitemizi ziyaret edebilirsiniz