ESE MALTA DİL OKULU

 

ESE Malta dil okulu Uzun adı ile European School of Emglish Malta dil okulu dur. Maltanın en popüler Turizm bölgesinde St.julians da yer almaktadır.Okul 1996 dan buyana faliyette olup ,

En iyi Malta dil okulları arasında yer almaktadır.Merkez binasında Aktivite salonu ve öğrencilerin kaynaşmasına olanak sağlayan kafe -restorant bölümü bulunmaktadır.

ESE MALTA DİL OKULU

St. Julians bölgesinde bulunan  tüm kaliteli dil okulları gibi, ESE Malta dil okulu da Apart daire , aile yanı konaklama , pansiyon ve  oteller gibi öğrencilerine birçok  farklı konaklama alternatifi sunmaktadır. St. Julians bölgesinde çok sayıda alışveriş merkezleri , eğlence klüpleri kafeler bowling salonları bulunmaktadır. Bölge kumsalı ile oldukça popülerdir.

 ese.malta2

ESE MALTA DİL OKULU

Ese malta dil okulu  Malta milli eğitim bakanlığına bağlı ve senede 4 kez denetlenen bir okuldur. Okulda sıcak atmosfer hemen göze çarpmaktadır ve deneyimli öğretmenleri sayesinde öğrenmeye fazlasıyla yardımcı olan bir ortam mevcuttur. Malta dil okulu nda Sınıflar max. 10 kişiliktir. Okulun, ilk başladığınız günden itibaren eğitim aldığınız süre boyunca her konuda rehberlik yapacak ve destek olacak personeli, yeni yerler görmenizi ve yeni insanlarla tanışmanızı teşvik etmektedir.

ESE Malta dil okulu bünyesinde geniş seçenekli programlar barındırmaktadır

Genel ingilizce Kursu ,Yoğun ingilizce Kursu , Uzun dönem ingilizce , iş ingilizcesi ve Sınavlara hazırlık kursları bulunmaktadır